Plan bezichtigingBel makelaar

Meerdijk 5

Verkocht onder voorbehoud
Excellent
Grootschermer
€ 2.250.000 k.k.
10770
 m²
691
 m²
Woonboerderij
Vrijstaande woning

Object omschrijving

Welkom op boerderij ‘De Fryhof’, gelegen aan het einde van de Meerdijk in Grootschermer. Deze prachtige boerderij bevindt zich aan de net zo prachtige Eilandspolder. Een groot waterrijk natuurgebied, met veel vogels en geweldige natuur. Wanneer u het pad op komt vergeet u even de wereld om u heen. Het is hier vooral genieten van de rust, ruimte en het prachtige uitzicht. Een grote woonboerderij en een B&B met zes luxe gastenkamers vormen een geheel in deze dubbele stolp. De dubbele stolp heeft nu een B&B met een interessante inkomensstroom maar is ook uitermate geschikt om te splitsen in twee woningen of een maatschappelijke bestemming zoals een zorgboerderij te creëren. Het is een veelzijdig pand met veel mogelijkheden.

In het woongedeelte komt u binnen in een ruime leefkeuken, waar de originele vierkantpalen goed zichtbaar zijn. Deze zijn overigens in de gehele boerderij zichtbaar, waardoor de landelijke sfeer van buiten, ook binnen goed voelbaar is. De woonkamer bevindt zich in het midden van de boerderij en heeft zicht op de vide van de eerste verdieping. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot een kantoor, welke ook kan dienen als slaapkamer. Aangrenzend een badkamer met ligbad, douche en wastafel. Aan de westzijde en ook grenzend aan het kantoor is in 2018 een serre aangebouwd. Een heerlijke plek om te genieten van alles om u heen. Op de eerste verdieping zijn twee slaapkamers en twee badkamers. Wanneer u wakker wordt in de slaapkamer welke zich in het ‘hart’ van de boerderij bevindt, heeft u het gevoel alsof u bent wakker geworden in een kasteel. De hoge plafonds en de houten balken zorgen voor deze sfeer. De zolder van de boerderij is een open ruimte. We kunnen het ons haast niet voorstellen, maar mocht u ruimte te kort komen, dan zouden er hier nog een aantal slaapkamers kunnen worden gerealiseerd.

De B&B is via een eigen opgang en via het woongedeelte te bereiken. Tussen het woongedeelte en de B&B zit een scheidingswand welke is voorzien van isolatie. Op de begane grond bevindt zich één slaapkamer, welke ook toegankelijk is voor mindervaliden, de andere vijf zijn op de eerste verdieping. Alle kamers hebben een eigen badkamer, met toilet, douche en wastafel, vier kamers zijn voorzien van een ligbad en een van de kamers is voorzien van een massagedouche. De kamers zijn luxe en de landelijke stijl is met veel aandacht doorgevoerd in de gehele B&B. Op de begane grond is een grote keuken (voorzien van alle gemakken) en een ruime woonkamer. Voor groepen een ideale plek om ’s morgens de dagplanning door te nemen of voor zakelijke relaties om te vergaderen. Vier kamers op de eerste verdieping hebben een zogeheten lichtstraat. Bij een heldere nacht kunt u vanuit uw bed de sterren bekijken, overdag komt er veel licht binnen en kunt u uitkijken over de landerijen van de Eilandspolder.

Het erf is ruim opgezet en geeft de mogelijkheid voor gasten om hier een geweldige tijd te hebben. Daarnaast is er voor de bewoners een groot privé buitengedeelte, waar onder andere de serre aan grenst. Er zijn veel mooie bloemen en planten te vinden, welke ook niet onopgemerkt zijn bij de bijen en vlinders. Er is ruimte om dieren te houden, er is een paardenbak, meer dan genoeg opbergruimte, een stal, een schuur, verschillende terrassen, een jeux de boules baan, een overkapping en een hottub! Het uitzicht en (woon)genot is hier oneindig.

Na de oprit van ‘De Fryhof’ gaat de Meerdijk verder in een grasdijk, waardoor er naast bestemmingsverkeer vooral wandelaars en fietsers voorbij gaan. Er lopen in de omgeving veel mooie wandel- en fietsroutes. Op loop- en fietsafstand bevindt zich de dorpskern van Grootschermer, een typisch karakteristiek Noord-Hollands dorp. Noordeinde, Schermerhorn, Graft en De Rijp zijn op fietsafstand. Met de auto bent u binnen 15 minuten in Alkmaar en 30 minuten in Amsterdam.

We raken niet uitgepraat over deze buitengewone plek. De huidige eigenaren hebben veel warmte, liefde en passie in de plek gestoken, wat duidelijk zichtbaar is zowel binnen en buiten. Wilt u het zelf komen ervaren? Wij laten het u graag zien.

Perceeloppervlakte: 10.770 m²
Inhoud: 3.200 m³
Woonoppervlakte: 691 m²
Zolder: 120 m²
Totaal schuren: ca. 169 m²
Sanitair: 9 badkamers (3 in het woongedeelte en 6 in de B&B)
Energielabel: B

Voor meer informatie kunt u de uitgebreide brochure aanvragen, tevens kunt u diverse aanvullende documenten (onder andere NVM vragenlijst, kadastrale kaart, berekening gebruiksoppervlakte & inhoud, bestemming, enzovoort) downloaden via onze website (met een Klaver Profiel).

Kenmerken

Woonoppervlakte
691
Perceeloppervlakte
10770
Inhoud
3200
Bouwjaar
1934
Extra ruimte
170
Aantal verdiepingen
3
Aantal slaapkamers
9
Isolatie
Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbel glas
Verwarming
Cv ketel
Warm water
Cv ketel
Garage
Inpandig
Schuur
Heeft een schuur
Ligging
Aan rustige weg, Vrij uitzicht, Buiten bebouwde kom, Landelijk gelegen
Inhoud tuin
Aantal paardenboxen
Rijbaan
Longeercirkel
Aanwezig
Stapmolen
Aanwezig
Gesponsord
Genieten van het bouwproces
Voor veel mensen is het een droom; een huis bouwen in het buitengebied. Toch kan het ook behoorlijk wat frustratie opleveren. Alle mogelijkheden afwegen, de afstemming tussen partijen, verkeerde keuzes, enzovoorts. Daarom pakt Livingstone het anders aan. Zij bedachten een totaalaanpak die kopers veel rust geeft.

Meer weten over dit object?

Neem contact op met Klaver Makelaardij (0226-555777) voor meer informatie over dit object
Neem contact op met Klaver Makelaardij (0226-555 777) voor meer informatie over dit object
Neem contact op met Klaver Makelaardij (0226-555 777) voor meer informatie over dit object