Plan bezichtigingBel makelaar

Hoefstraat 25

Beschikbaar
Excellent
Zegge
€ 650.000 k.k.
10010
 m²
123
 m²
Eengezinswoning
Vrijstaande woning

Object omschrijving

Op een schitterende locatie in het buitengebied van Zegge staat deze vrijstaande woning met agrarische bestemming op een perceel van maar liefst 10.010 m². Een buitenkans voor agrarische ondernemers die wonen en werken willen combineren in een landelijke en groene omgeving. De woning is praktisch ingedeeld met een ruime woonkamer, keuken, badkamer en twee slaapkamers op de begane grond, wat het geheel levensloopbestendig maakt. Boven vind je nog extra kamers die zich perfect lenen als hobbyruimte, kantoor of slaapkamer. Buiten is er volop ruimte voor bedrijf en hobby. Een vrijstaande garage met werkplaats, een royale schuur en meerdere kassen bieden eindeloze mogelijkheden. De moestuin en kweekkas maken het telen van je eigen groente en fruit eenvoudig en plezierig. Voor wie graag dieren houdt of droomt van paarden aan huis, is de grote weide een absolute meerwaarde! 



De tuin rondom is fraai aangelegd en geeft een prachtig uitzicht over de uitgestrekte landerijen. Hier ervaar je de vrijheid en rust van het buitenleven, terwijl voorzieningen van Zegge en omliggende dorpen toch binnen handbereik liggen. Kortom: een veelzijdig object dat een zee aan kansen biedt! 



Download de brochure voor meer informatie. 

Kenmerken

Woonoppervlakte
123
Perceeloppervlakte
10010
Inhoud
442
Bouwjaar
1970
Overige inpandige ruimte
0
Aantal verdiepingen
2
Aantal slaapkamers
4
Isolatie
Dakisolatie
Verwarming
Cv ketel
Warm water
Cv ketel
Garage
Vrijstaand steen
Schuur
Heeft een schuur
Ligging
Aan rustige weg, Vrij uitzicht, Buiten bebouwde kom, Landelijk gelegen
Oppervlakte tuin
Aantal paardenboxen
Rijbaan
Longeercirkel
Aanwezig
Stapmolen
Aanwezig
Gesponsord
Genieten van het bouwproces
Voor veel mensen is het een droom; een huis bouwen in het buitengebied. Toch kan het ook behoorlijk wat frustratie opleveren. Alle mogelijkheden afwegen, de afstemming tussen partijen, verkeerde keuzes, enzovoorts. Daarom pakt Livingstone het anders aan. Zij bedachten een totaalaanpak die kopers veel rust geeft.

Meer weten over dit object?

Neem contact op met Schalk Makelaardij (076-5937000) voor meer informatie over dit object
Neem contact op met Schalk Makelaardij (076-5937000) voor meer informatie over dit object
Neem contact op met Schalk Makelaardij (076-5937000) voor meer informatie over dit object
Meer Buitenstates van Schalk Makelaardij...
Zegge
€ 650.000 k.k.
Verkocht
Wernhout
€ 1.095.000 k.k.
Verkocht
Sprundel
€ 1.100.000 k.k.
Verkocht
ETTEN-LEUR
€ 550.000 k.k.
Verkocht
Bekijk alle